Årsmøter 2011

Innholdet er 13 år gammelt. Vennligst les dette med hensyn til alderen, samt at informasjonen kan være utdatert.

Representantskapsmøtet i NGF har vært. Nå er det opp til den enkelte forening å avholde sine årsmøter. Bildet til venstre viser årsmøtet i OGF 2008.

Representantskapsmøtet i NGF er forbundets øverste myndighet. Slik er det også i den enkelte forening. Her er det årsmøtet som er øverste myndighet. Det er derfor meget viktig at det enkelte medlem i den enkelte forening tar seg tid til å komme på foreningens årsmøte. Det er der og kun der man kan være med på å sette kursen for foreningens videre arbeid. Hva mener du, hva tror du om utviklingen i din foreningen, hva skal til for å bedre situasjonen lokalt og nasjonalt? Dette er temaer som kommer igjen og igjen, både sentralt og på det lokale plan. Nå ønsker vi å høre din mening. Alle medlemmer er hjertlig vekomne til sin forenings årsmøte. Det er sammen, vi blir sterke. Følgende foreninger har til nå meldt inn sine årsmøter til webredaksjonen:

– Oslo Gardistforening, torsdag 07.04.11 kl. 18.00 i Husebyleiren
– Oppland Gardistforening, lørdag 14. mai på Lillehammer (i forkant av Lillehammerreveljen)

Forrige Representantskapsmøtet 2011